Zastava Arms ZPAP92 7.62x39mm Semi-Auto Rifle 16.5″ 30+1 ZP92762CTR Black

$1,710.00
Zastava Arms ZPAP92 7.62x39mm Semi-Auto Rifle 16.5″ 30+1 ZP92762CTR Black
28 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 685757098861 |
|---|---|
| Manufacturer | Zastava Arms |
| Manufacturer Part Number | ZP92762CTR |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 |
| Length | |
| Model | |
| Product Type | AK |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Yes |
| Sights | Post Front/Krinkov Style Rear |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |

Reviews
There are no reviews yet.