S&W MP FPC 5.7×28 16.25B 10RD
$709.00
S&W MP FPC 5.7×28 16.25B 10RD
19 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 022188903782 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 14170 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 10 |
| Length | |
| Magazine Included | 3 x 10-Round |
| Model | |
| Product Type | Carbine |
| Rate of Twist | 1:15" |


Reviews
There are no reviews yet.