MOSSBERG PATRIOT PRED 6.5CR SS/LAM 22″
$682.00
MOSSBERG PATRIOT PRED 6.5CR SS/LAM 22″
4 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 015813281140 |
|---|---|
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer Part Number | 28114 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Sights | No |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Length | |
| Product Type | Rifle |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Package Height | 3.6 |
| Package Width | 9.0 |
| Shipping Weight | 9.7 |

Reviews
There are no reviews yet.