KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ DELTA 40+1

$1,994.00
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ DELTA 40+1
Out of stock
Email when stock available
Additional information
| UPC | 810172121263 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3SWD00 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | SHORT BARREL RIFLE |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-IN-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
Be the first to review “KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ DELTA 40+1” Cancel reply
Related products
-
SIG MCX Pistol
$2,649.00 -
SIG MCX RATTLER LT 5.56 SBR 7.75 BLK 30RD
$2,786.00 -
Out of stock
BUSHMASTER BRAVO ZULU SBR 5.56 11.5″ 30+1
$1,010.72 -
SIG MCX SPEAR 6.8X51 SBR 13 COYOTE 20RD
$4,522.00 -
Q LLC BOOMBOX8612INSBR Boombox 8.6 Blackout 20+1 12″ Bead Blasted Tapered Threaded Barrel, Black Anodized Picatinny Rail Aluminum Receiver, Adj Folding Stock, Reptilia CQG-NB Grip
$4,640.00 -
Q HONEY BADGER SBR 5.56 9.69″ BLK/GRY 1-30RD MAGAZINE
$3,323.00

Reviews
There are no reviews yet.