KRISS KV90-3CAD00 VECTOR CRB G3 9MM 16 ARCTIC
$2,005.00
KRISS KV90-3CAD00 VECTOR CRB G3 9MM 16 ARCTIC
3 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 810172122123 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV903CAD00 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 + 1 |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | Carbine |
| Rate of Twist | 1-IN-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |

Reviews
There are no reviews yet.