Kel-Tec Sub-2000 SUB2K9GLK19BBLKHC 9mm Luger 16.1″ 15+1 Adjustable Stock Black

$511.00
Kel-Tec Sub-2000 SUB2K9GLK19BBLKHC 9mm Luger 16.1″ 15+1 Adjustable Stock Black
Out of stock
Email when stock available
Share on
Additional information
| UPC | 640832004816 |
|---|---|
| Manufacturer | KelTec |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9GLK19BBLK |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Number of Magazines | 1 / 10 rd. |
| Product Type | Carbine |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Internal Safety |
| Sights | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.