Howa 6.5gren 20″ Bl HB Blk/Syn

$645.00
Howa 6.5gren 20″ Bl HB Blk/Syn
6 in stock
Share on
Description
Legacy Sports International, MFG# HMA70622+, UPC: 682146390032, UOM: Each, Howa Mini Action, 6.5 Grendel, 20″ Threaded, Black, Synthetic, 5-rd, LSI, LSILG07, LSILGALL, LG07, LGALL
Additional information
| UPC | 682146390032 |
|---|---|
| Manufacturer | Legacy Sports International |
| Manufacturer Part Number | HMA70622 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Grendel |
| Capacity | 5 |
| Length | |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 7.8 |

Reviews
There are no reviews yet.