HK MR762 A4 7.62 16.5IN BARREL 10RD CA COMPLIANT 81001056
$4,895.00
HK MR762 A4 7.62 16.5IN BARREL 10RD CA COMPLIANT 81001056
Out of stock
Email when stock available
Share on
Additional information
| UPC | 642230269729 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 81001056 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7.62x51mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:11" |
| Safety | Selector Switch |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |

Reviews
There are no reviews yet.