Additional information
| UPC | 764503062599 |
|---|---|
| Manufacturer | Glock |
| Manufacturer Part Number | PA163S101MOS |
| Sights | Fixed sights |
| Model | |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 6.02" |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Striker Fired |
| UPC | 764503062599 |
|---|---|
| Manufacturer | Glock |
| Manufacturer Part Number | PA163S101MOS |
| Sights | Fixed sights |
| Model | |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 6.02" |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Striker Fired |




Reviews
There are no reviews yet.