DT WLV-RF-C2020-T WLVRN 65CRD 20 TNG 20R
$2,856.00
DT WLV-RF-C2020-T WLVRN 65CRD 20 TNG 20R
Out of stock
Email when stock available
Share on
Additional information
| UPC | 813865028221 |
|---|---|
| Manufacturer | DESERT TECH |
| Manufacturer Part Number | WLVRFC2020T |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Selector Switch |

Reviews
There are no reviews yet.