DISSENT Mk3 Pstl 8.6BLK 12.5″ Brace Blk 20rd
$2,344.00
DISSENT Mk3 Pstl 8.6BLK 12.5″ Brace Blk 20rd
4 in stock
Share on
Description
CMMG Commercial Marketing Grp, MFG# 33A380C-AB, UPC: 810148629809, UOM: EA, Dissent Pistol, Mk3, 8.6 BLK, 12.5″ Barrel, Brace, Black, Magpul (2) 20-rd, CMMG, CMMGHG10, CMMGHGALL, HG10, HGALL
Additional information
| UPC | 810148629809 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 33A380CAB |
| Action | 8.6 Blackout |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | 12.50" |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | CMMG Zeroed 60/90 Degree |
| Sights | 7.30 lbs |


Reviews
There are no reviews yet.