Additional information
| UPC | 810035756687 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB0700P711 |
| Action | Revolver |
| Barrel Length | 2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Model | |
| Product Type | Double / Single Action |
| Sights | Fiber Optic |
| UPC | 810035756687 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB0700P711 |
| Action | Revolver |
| Barrel Length | 2" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Model | |
| Product Type | Double / Single Action |
| Sights | Fiber Optic |




Reviews
There are no reviews yet.