CVM CASCADE 6.5CM 22 BLK TB
$802.00
CVM CASCADE 6.5CM 22 BLK TB
4 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 043125839018 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3901G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |

Reviews
There are no reviews yet.