CMMG PISTOL, BANSHEE, MKGS, 9MM, 5″, CHARCOAL GRN W/ADJ RIP BRACE

$1,811.00
CMMG PISTOL, BANSHEE, MKGS, 9MM, 5″, CHARCOAL GRN W/ADJ RIP BRACE
Out of stock
Email when stock available
Share on
Additional information
| UPC | 810148625085 |
|---|---|
| Manufacturer | CMMG |
| Manufacturer Part Number | 99A890F-CG |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 33 |

Reviews
There are no reviews yet.