CHRISTENSEN EVOKE 7MM RM 22″ – BRONZE/OD GREEN
$1,070.00
CHRISTENSEN EVOKE 7MM RM 22″ – BRONZE/OD GREEN
1 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 840290529047 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15005-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 4 |
| Model | |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:9" |

Reviews
There are no reviews yet.