CHRISTENSEN EVOKE 7MM BC – 20″ BRONZE/OD GREEN
$1,069.00
CHRISTENSEN EVOKE 7MM BC – 20″ BRONZE/OD GREEN
1 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 840290529023 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 8011503603 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 9.9 |

Reviews
There are no reviews yet.