Additional information
| UPC | 787450806436 |
|---|---|
| Manufacturer | CANIK |
| Manufacturer Part Number | HG7069-N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sight Front Only |
| UPC | 787450806436 |
|---|---|
| Manufacturer | CANIK |
| Manufacturer Part Number | HG7069-N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 |
| Model | |
| Product Type | Striker Fired |
| Sights | Night Sight Front Only |




Reviews
There are no reviews yet.