B&T AG BT-36039-CT APC9 Pro CT Semi Auto Pistol 9mm 7″ 30+1 Coyote Tan

$2,609.00
B&T AG BT-36039-CT APC9 Pro CT Semi Auto Pistol 9mm 7″ 30+1 Coyote Tan
Out of stock
Email when stock available
Share on
Additional information
| UPC | 840225705539 |
|---|---|
| Manufacturer | B&T |
| Manufacturer Part Number | 36039-CT |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | PISTOL |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 6.8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Length | |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 13.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-IN-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 7.15 |
| Sights | Flip-Up Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.