BROWNING XBOLT 2 FDE MAX LR SPR 6.5CR #
$909.99
BROWNING XBOLT 2 FDE MAX LR SPR 6.5CR #
2 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 023614869603 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036121282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |

Reviews
There are no reviews yet.