BROWNING X-BOLT 2 COMP LR SPR 6.5CR #
$830.00
BROWNING X-BOLT 2 COMP LR SPR 6.5CR #
15 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 023614869276 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Tang |

Reviews
There are no reviews yet.