BRN 036113227 XB2 WHNT SPL LR,SR 7MM
$894.00
BRN 036113227 XB2 WHNT SPL LR,SR 7MM
2 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 023614869139 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036113227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |

Reviews
There are no reviews yet.