Bergara BPR20-65MCHB Premier HMR Pro Heavy Barrel 6.5 Creedmoor 24″ 5+1 Black/Gray Speck Cerakote
Out of stock
Email when stock available
Payment methods
SKU CWS|1158-1158
Brand N/A
Additional information
UPC
Manufacturer
Bergara
Manufacturer Part Number
BPR20-65MCHB
Action
Bolt Action
ATF Type
Rifle
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
5
Length
Model
Number of Magazines
1 5 rd. AICS
Package Height
3.2
Package Width
9.0
Product Type
Rifle
Rate of Twist
1:8"
Safety
Two-Position
Shipping Weight
13.3
Sights
No
Reviews
There are no reviews yet.
!
💬 Chat with us
×
0%