Bergara B14 Ridge B14LM502C 7mm Rem Mag 24″ 3+1 Black/Grey Speck Cerakote

$929.00
Bergara B14 Ridge B14LM502C 7mm Rem Mag 24″ 3+1 Black/Grey Speck Cerakote
1 in stock
Share on
Additional information
| UPC | 043125016280 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | B14LM502C |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 |
| Length | |
| Model | |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.0 |
| Sights | Drilled & Tapped |

Reviews
There are no reviews yet.